ЄС профінансував антикорупційну комп’ютерну гру

НАБУ запустило комп’ютерну гру / Andrea Piacquadio, Pexels

Національне антикорупційне бюро запустило інтерактивну комп’ютерну гур під назвою “Слідство веде НАБУ”. Наразі зіграти в детектива спробували вже понад 2100 осіб.

Антикорупційну гру експерти бюро розробляли 4 місяці спільно а освітнім проєктом EdEra за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС, повідомили в пресслужбі НАБУ.

Тепер кожен зможе спробувати себе у ролі розслідувача справ та скеровувати їх до суду. Проте скільки саме витратили на гру в НАБУ – не повідомили.

“Мета проєкту – сприяти формуванню нетерпимості корупції… Відчуй себе справжнім детективом. Перевіримо, чи вдасться скерувати справу до суду”, – розповіла у проморолику речниця НАБУ Світлана Оліфіра.

У грі пропонують спробувати свої сили у розплутуванні складних корупційних схем. Вона складається з 9 рівнів, які відповідають 9 етапам досудового розслідування. Також до гри додаються 18 навчальних відео.

► Що можна зробити у грі:

  • провести допит високопосадовця,
  • спланувати обшук державного підприємства,
  • відвідати судове засідання,
  • скерувати справу до суду,
  • інше.
image (1)
Гра складається з 9 рівнів, які показують 9 етапів роботи НАБУ / Скриншот

► Як почати гру

 

Для того, щоб долучитися до гри, треба зайти на сайт НАБУ, обрати в меню “Відкрити офіс” і натиснути на розділ “Навчальна платформа”.

image (2)
Як почати гру НАБУ / Скриншот

 

Автор: Катерина Козачинська

Джерело: 24TV.UA