ЄС допомагає залучати туристів до Новоміської ОТГ на Львівщині

У бойківському селі Дешичі на Старосамбірщині є мініпекарня. Майже щодня сюди приїздять діти з навколишніх сіл, Львова, Східниці та Трускавця на творчі майстер-класи з випікання хліба та хлібобулочних виробів. Діти власноруч місять тіс­то, прикрашають і печуть вироби, малюють картини на борошні, розважаються з аніматорами. Мініпекарню відкрили в межах проєкту «Ковбойки: Український Дикий Захід», який розвиває туризм у Новоміській ОТГ. Проєкт фінансує ЄС у межах ініціативи «Мери за економічне зростання».

Назмітали у засіках борошенця, затопили у печі, замісили гарненько тісто, спекли хлібчик і поклали на вікні, аби вистигав… Поринути у чарівну кулінарну казку допомагають дітям на пекарських майстер-класах, які проводить ґаздиня Світлана Савка у бойківському селі Дешичі на Старосамбірщині.

Це не просто майстер-клас. Це творчий процес випікання хліба, починаючи із замісу тіста. Діти просіюють борошно «чарівними ситами»… Майстриня Світлана Савка розповідає: «Для дітей це захопливий процес, до якого вдома не завжди допускають. А у нас дозволено все! Усі бачили картини, які малюють на піску. А чому б не на борошні? І тут фантазії немає меж. Замки Середньовіччя, Велика китайська стіна, єгипетські піраміди, ажурні скатертини, хліб на столі з колосками пшениці та сонцем, „Титанік“ на морських хвилях»…

4

Світлана Савка охоче передає своє вміння юним пекарям. Вона справжня майстриня, має 20-річний досвід пекарської роботи. Діти власноруч місять тісто, прикрашають його, печуть і забирають додому. Окрім того, печуть інші вироби — штруделі, булочки. Фруктові штруделі — з різними начинками залежно від сезону: ягоди, сливи, яблука, навіть карамелізований гарбуз. У нагороду за найкращий витвір на борошні школярі отримують випечені медалі. Із залишків тіста печуть «фугаси» — листочки, посипані сіллю. З тіста роблять миколайчиків і ковбойські капелюхи… Кожен хліб юні пекарі прикрашають на свій розсуд: ліплять квіточки, посипають. Коли хлібина спечеться і її виймають із печі, діти впізнають: «О, це моя хлібина».

5

Створено мініпекарню у рамках впровадження на Старосамбірщині проєкту «Ковбойки: Український Дикий Захід», який реалізовує Новоміська ОТГ (у партнерстві з ФРГО «Західноукраїнський ресурсний центр», ОСН «Горизонт» та ЮК «Моріс Груп», за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках ініціативи «Мери за економічне зростання»). Обладнання закуплено за кошти проєкту.

«Проєкт CowBoyky покликаний розвивати туризм у ОТГ, — розповіла Оксана Заяць, виконавчий директор ФРГО „Західноукраїнський ресурсний центр“. — Вирішили започаткувати пекарські майстер-класи, щоб це було щось водночас туристичне, інтерактивне й атракційне».

На перший майстер-клас у серпні до ковбойської мініпекарні запросили дітей із місцевої Новоміської ОТГ, прилеглих найближчих територій. Той майстер-клас був пробним. Але як тільки виставили у Фейсбуці про нього інформацію з фотографіями, відразу пішла хвиля замовлень. Згодом майстер-класи почали набирати обертів. Приїжджають групи зі Львова, з боку Східниці, Трускавця. Стартували з одного — двох майстер-класів на тиждень. Зараз діти приїжджають майже щодня, крім вихідних.

Поки тісто настоюється (адже печуть хліб, дотримуючись усіх технологій), діти розважаються. З ними займаються місцеві аніматори. Креативні «ковбойки» навигадували усіляких атракцій для різних сезонів та для різної погоди, аби ніхто не нудьгував, усім було цікаво і весело. Діти бавляться на вулиці у розважальні ігри. Малеча може покататися на бичку, сфотографуватися у фотозоні з бичками і кактусами, кидає кільця, стріляє з рогатки, грає у командні ігри.

Зараз на майстер-класах у Дешичах панує передріздвяний настрій. Юні пекарі створюють із борошна малюнки на святкову тему. Тут сніговики і зимові пейзажі. Печуть різдвяні плетінки. Ду-у-уже смачно! Хочете спробувати? Завітайте!

 

Автор: Ірина Дмитрів

Джерело: Високий замок