ЄС профінансував онлайн-симулятор прийняття рішень в ОТГ

В рамках децентралізації в інтернеті з’явився симулятор ОТГ. Гра сформована на типових викликах  та проблемах місцевого самоврядування. Вам доведеться приймати важливі рішення в житті вашої громади, які можуть вплинути на різні фактори.

28 лютого в Києві представили онлайн гру «Моя Громада». Учасник в два кліка стає віртуальним головою ОТГ, та з цього починається відповідальність за його громаду. В ході гри віртуальному голові доводиться вирішувати безліч питань, які можуть вплинути на майбутнє становище його ОТГ.

Гру створили за підтримки програми «U-LEAD з Європою», за співфінансуванням ЄС та його членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

«Дій уважно, бо що люди скажуть?! Тобі ще у цій громаді жити!»

Дуже багато питань є досить життєвими, з якими зараз зіштовхуються різні голови ОТГ. Є і каверзні питання, тому слід бути обережним при виборі. Це може вплинути або на рівень довіри вашої громади, або на бюджет та інше.

Взагалі в грі є 5 критеріїв, за якими будуть оцінюватись відповіді гравця: Бюджет громади, її безпека, регіональна співпраця, законність рішень та рейтинг.

U-lead_1.jpg

Правила досить прості. Відповідати на запитання, та зробити все, щоб якийсь з цих критеріїв впав до рівня 0. Інакше громада програє. Якщо ж вдасться втриматись до кінця терміну посади, то з’явиться сума балів, яка покаже, наскільки кар’єра була успішною.

U-lead_2.png

Під час гри можуть виникнути неочікувані та невідкладні труднощі, до яких необхідно бути готовим.

U-lead_3.jpg

Крім того, якщо успішно вести свої справи, голову ОТГ чекатимуть нагороди. Наприклад, подарунки від громади.

U-lead_4

Кожна твоя відповідь може стати протизаконною та водночас рівень довіри вашої громади зросте. Тому ж потрібно розставляти пріоритети, та відповідати за наслідки своїх дій.

Щоб зіграти в гру, натисніть тут.

 

Автор: Олександр Червоненко

Джерело: Територія вільного радіо