ЄС підтримує децентралізацію в Україні

Пілот Віталій Яригін створив успішний бізнес з виробництва легких літаків та авіаційної обробки сільгоспземель у Широківській громаді на Запоріжчині. Він став радником голови громади з інвестицій, і в майбутньому планує відкрити тут льотну школу.

Віталій Яригін – киянин. Закінчив військово-морське училище у тодішньому Ленінграді, а потім ще три вузи, один із яких – Кіровоградська льотна академія. Став пілотом сільськогосподарської авіації, заробляв авіаційними хімічними роботами, у тому числі й у селі Широкому.

Приставши на пропозицію голови громади, спочатку зареєстрував ТОВ «Хімічні Авіаційні Технології», потім збудував спеціальний ангар. І тепер створені умови дозволяють виготовляти малі літаки ХіАТ-650. За необхідності можуть виготовляти одночасно до восьми таких літаків. Щоб зібрати один такий літак, потрібно шість місяців. У колективі працюють 15 спеціалістів.

За роки роботи підприємства тут, у Широкому, було випущено кілька десятків таких ХІАТів, частину з них продано за кордон. Жоден з цих літаків не потрапив в аварію. Двигун та приладне обладнання купують в США, решта виготовляється на місці. Оскільки усі комплектуючі, крім двигуна, у літака українські, його експлуатація обходиться набагато дешевше, ніж експлуатація зарубіжних аналогів.

Коли на підприємстві вирішили зайнятися випуском легких літаків, виходили з того, що ця галузь найбільш продуктивна тільки із застосуванням сільгоспавіації – для отримання високих врожаїв використовують добрива, які на великих площах вносяться «з неба». Тому Віталій Яригін консультує голову ОТГ та керівника місцевого аграрного підприємства «Широке» щодо ефективних технологій та можливостей збільшення урожаїв на полях громади. Літаки приватної кампанії час від часу зрошують поля і, завдяки правильному поливу, з року в рік урожаї різного збіжжя постійно зростають.

І ще тут навчають пілотів цивільної авіації. За минулий рік, наприклад, підготували 72 пілотів. У співпраці з Міністерством Інфраструктури приймають на практику студентів профільних закладів. Наразі 39 учнів з різних материків проходять навчання саме тут.

У планах пана Віталія та його однодумців створити спеціалізований профільний заклад з навчання льотної справи на 40 студентів.

В Україні навчання пілотів обходиться у 15 тисяч доларів за п’ять років, а у США – близько 150 тисяч доларів. Натомість принцип управління у всіх повітряних суден однаковий. Тому випускники цієї льотної школи у Широкому цілком можуть керувати практично будь-яким великим літаком – від «Боїнгу» до аеробусу.

І я не сумніваюсь, що і ця мрія у Віталія Яригіна здійсниться. Чому б не бути льотній академії в селі Широкому, що в Запорізькій області?

P. S. ЄС підтримує реформу децентралізації в Україні з 2016 р. через програму «U-LEAD з Європою» із загальним обсягом допомоги – 102 млн євро за чотири роки (2016-2020). Реформа дозволяє місцевим громадам розвиватись та створювати краще життя навколо себе.

Автор: Зоя Казанжи, журналістка, письменниця, радник із комунікацій в агенції