Євродипломат: українська держслужба потребує нових талантів

Реформа державного управління – одна з ключових віх трансформації України. Складно забезпечити ефективну роботу економічної та соціальної систем без сучасної та компетентної державної служби. Однак в Україні в державному управлінні часто присутні застарілі структури та функції, а низький рівень зарплат робить його неконкурентоздатним на вітчизняному ринку праці. 

Для вирішення цієї проблеми, Євросоюз допомагає Україні провести широкомасштабну реформу державного управління. Очікується, що така трансформація займе 3-5 років та допоможе не лише реорганізувати систему, але й залучити нових людей.

Щоб зрозуміти підхід ЄС у цій сфері, ми поговорили з Берендом де Гроотом, керівником програм співробітництва Представництва ЄС в Україні.

Ось ключові аспекти нашої розмови.

Про кадри в державному управлінні

Важливою складовою реформи державного управління є управління кадрами. Державний апарат, ймовірно, занадто великий для досягнення цілей, які потрібні країні. І він, очевидно, не надає державні послуги потрібної якості.

Можемо порівняти головну урядову структуру з компанією, що має 220-230 тисяч співробітників. Вона на грані банкрутства, але нам, попри все, вона потрібна, бо є монополістом у певній сфері. Однак її необхідно реорганізувати.

Для реорганізації необхідно спершу оцінити реальні потреби та відповідно перерозподілити кадри. По-перше, Україна зараз проходить процес децентралізації, що означає перехід значної кількості завдань до компетенції місцевих органів влади. У свою чергу, це суттєво зменшить навантаження на центральні органи управління. По-друге, відбувається приватизація близько 3000 компаній, яка призведе до значного розвантаження центральних органів управління. Нарешті, завдяки електронному врядуванню багато операцій, які виконувалися вручну, можна перевести в електронний формат, що також підвищить ефективність роботи.

Все це передбачає кадрові зміни, необхідні для виконання завдань в сфері державного управління.

Про залучення нових людей на державну службу

Для залучення нових кадрів необхідно зрозуміти, скільки грошей їм платити. Уряд як роботодавець повинен конкурувати з українським приватним сектором – не з інституціями ЄС, посольствами, міжнародними організаціями, а з приватними компаніями, які працюють в країні і залучають людей. Саме на такий рівень зарплати треба орієнтуватися.

Наша підтримка має допомогти розпочати цей процес. Ми просимо уряд розпочати набір нових співробітників з кращою платнею, щоб прискорити реформи на основі власного бюджету. Європейський Союз перерахує 90 млн євро до держбюджету України, але лише за умови, що процес оновлення державних кадрів справді розпочнеться. Це демонструє підтримку ЄС українському уряду на шляху до впровадження реформ. Цей процес займе декілька років, він має для початку залучити критичну масу талановитих людей до роботи в міністерствах, які допоможуть політичному керівництву міністерств реорганізуватися та стати більш ефективними. Під час реорганізації загальна кількість співробітників міністерств буде поступово скорочуватися. У свою чергу, це допоможе поступово збільшити заробітну платню для всіх співробітників. Тобто не ЄС буде платити кращі зарплати українським державним службовцям, а уряд, який реалізовує таку реформу самостійно.

Про команди підтримки реформ

Щоб прискорити процес залучення нових людей на державну службу, ми розробили порівняно невеликий інструмент: так звані “команди підтримки реформ”. Цей інструмент допомагає залучати українських фахівців на тимчасовій основі до роботи в міністерствах. Такі команди складаються з 30-40 осіб та направляються до міністерств для допомоги у впровадженні реформ протягом 1-2 років.

До команд підтримки реформ можуть  приєднуватися люди з вищою освітою та відповідним професійним досвідом. Вони можуть почати працювати в міністерствах. Рівень зарплати буде конкурентним; ми радимо встановити зарплату в розмірі близько 15-25 тис. грн. в місяць, що принаймні відповідає заробітним платням на аналогічних посадах в приватному секторі. Ми очікуємо, що з реформою державної служби ці тимчасові спеціалісти будуть поступово займати державні посади.

Міністерства, які прийматимуть таких спеціалістів, мають розробити пакет своїх зобов’язань щодо реформ. Міністерство має написати план, як саме залучати спеціалістів, аби реорганізувати свою роботу. Наприклад, міністерство фінансів займалося вирішенням цієї проблеми впродовж кількох місяців. Наразі воно розробляє нову стратегію управління державними фінансами, наново визначає функції, і готується до реорганізації. Завдяки нашій підтримці міністерство отримало додаткові ресурси для проведення таких змін.

Про зв’язок між командами підтримки реформ і більш комплексною реформою державного управління

Команди підтримки реформ не матимуть сенсу, якщо вони не будуть задіяні до процесу реформ і якщо до держслужби не буде набрано нових кадрів, які пройшли серйозний конкурсний відбір. Тому команди підтримки реформ і реформа державної служби в цілому доповнюють один одного. Це дві сторони однієї медалі.

 

Про поради щодо реформ на високому рівні

Уряд звернувся до групи міжнародних консультантів, так званої Стратегічної консультативної групи, за допомогою в проведенні коротко-, середньо- та довгострокового планування. Національна рада реформ продовжить свою роботу. Це платформа, яка об’єднує три гілки влади – президента, кабінет міністрів та парламент. Нинішня реорганізація стосується механізму підтримки Національної ради реформ. Раніше вона називалася Офісом управління програмами та займалася моніторингом реформ; ця функція моніторингу тепер перейшла до Офісу впровадження реформ, який підпорядковується прем’єр-міністру. За моніторинг реформ в основному відповідає уряд. Для нас важливо, щоб міністри безпосередньо несли відповідальність за власні сфери компетенції. Інші міжміністерські сфери мають підлягати контролю на рівні прем’єр-міністра, який несе кінцеву відповідальність за успіх усіх реформ.

Щоб прискорити цей процес, добре мати команду відданих і здібних людей на рівні прем’єр-міністра. Вони слідкуватимуть за виконанням реформ, підтримуватимуть їх, об’єднуватимуть навколо них людей і допомагатимуть досягти результатів.