Представництво ЄС презентує ініціативу Team Europe в Одесі

18 березня експерти Team Europe разом з Представництвом ЄС започатковують нову ініціативу, щоб наблизити ЄС до медійної та бізнес спільнот Одеси. Темою першої зустрічі Team Europe з одеськими ЗМІ  стануть життєво необхідні Україні реформи, а також можливості виходу на ринки ЄС для одеського бізнесу.

DSC_8123Як українські підприємці можуть повною мірою скористатися перевагами Глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ)? Який вплив ГВЗВТ матиме на порти Одещини та розвиток економіки регіону? Чи повною мірою Одеська область використовує свій потенціал у торгівлі з ЄС? Як ЗМІ можуть дізнатися більше про проєвропейські реформи та отримати найсвіжіші коментарі від експертів щодо останніх подій. Щиро запрошуємо ЗМІ до обговорення цих та інших питань разом з експертами групи Team Europe, Представництва ЄС та Тарасом Качкою, провідним експертом з питань торгівлі з ЄС.

Запрошуємо долучитись до дискусії:

Що?                      Презентація групи Team Europe і неформальна дискусія за кавою

Коли?                  18 березня, 2016 року, 16.00-18.00

Де?                       Impact Hub (вул. Грецька, 1A), Одеса

Учасники:          Тарас Качка, заступник виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження», ключовий експерт з питань відносин Україна-ЄС; Юргіс Вілчінскас, керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні; Жослен Гіттон, радник з економічних питань Представництва ЄС; Марті Луцар, менеджер з комунікації Представництва ЄС;  Експерти Team Europe – Олександр Славський, співзасновник та програмний директор Impact Hub Odessa; Юлія Сербіна, політолог,  керівник суспільно-політичних програм НУО  «Сприяння міжкультурному співробітництву», експерт  проекту «Українська миротворча школа», член правління Ради зовнішньої політики «Українська призма»; Павло Колотвін, Керівник проектів ГО «Інституту Політичної Інформації»; Андрій Федотов, журналіст, член правління «Громадське Телебачення. Одеса».

Мережі експертів Team Europe розпочинають свою роботу з Харкова та Одеси. Вони доноситимуть актуальні для Європи питання на місцевому та регіональному рівні, поширюватимуть європейські цінності та вестимуть дискусії щодо пріоритетів допомоги ЄС Україні.

Щоб приєднатися до зустрічі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму до 17:00, 17 березня. Щоб отримати більше інформації, будь ласка, звертайтеся до Віри Тубальцевої за тел. (067) 233 80 36, e-mail: vira.tubaltseva@gmail.com

Довідкова інформація: Ініціатива Team Europe покликана об’єднати експертів і професіоналів різних сфер, обізнаних у тематиці відносин між Україною та ЄС. Метою Team Europe є посилення діалогу між ЄС та Україною в регіонах, поширення інформації щодо фінансової і технічної допомоги на місцевому рівні, підтримка реформ в Україні тощо.

Як скористатися освітніми можливостями ЄС? Як зона вільної торгівлі України з ЄС впливає на бізнес, місцевий розвиток та працевлаштування? Ці та багато інших питань свого часу виникали у багатьох країн-сусідах України напередодні їх вступу до ЄС, а місцеві групи Team Europe давали відповіді на ці запитання.