Долаємо корупцію разом

Нова брошура Представництва ЄС – огляд антикорупційної допомоги Україні

Подолання корупції є нині одним із головних викликів для України та, водночас, ключем до розбудови ефективної держави. Такої, що служитиме суспільству та працюватиме на забезпечення прав людей і підвищення їхнього добробуту. Ефективні й невідкладні зусилля України у цьому тим більше важливі з огляду на необхідність реалізації Угоди про асоціацію, що потребує належних умов для роботи бізнесу, чесних судів, відповідного європейському українського законодавства.

Європейський Союз тривалий час послідовно допомагає українській владі та громадянському суспільству у боротьбі з корупцією та її попередженні. На це спрямовано численні програми, які фінансує ЄС, у багатьох інших антикорупційна допомога є важливою складовою.

Нова брошура Представництва ЄС – про низку недавніх проектів або таких, що реалізуються зараз. Серед іншого, цей огляд антикорупційної допомоги з боку Євросоюзу засвідчує повсюдність проблеми. Відповідно, потребу комплексного та системного її вирішення. Це створення нових ефективних антикорупційних інституцій, вдосконалення законодавства, посилення громадського контролю та участі громадянського суспільства, тощо. Для успіху потрібні зусилля усіх: політиків, громадських діячів, державних службовців, медіа.