Україна розпочинає Дні Європи: приєднуйся!

12-20 травня Україна долучиться до відзначення Дня Європи. Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з 10-ма містами України проведе різнопланові заходи, що вкотре нагадають громадянам про європейськість України, її потенціал та інтелект. Тематично цьогорічні святкування Днів Європи об’єднані пошуком ідей для розвитку міст, здорового способу життя та спілкуванням між активними представниками міст.

FB-Cover generalДні Європи в Україні за участі Представництва ЄС триватимуть 12-16 травня 2015 року у Києві, Одесі, Львові, Дніпропетровську, Краматорську, Тернополі, Кіровограді, Житомирі, Кривому Розі та Івано-Франківську. В рамках святкувань планується проведення таких заходів:

Що?    Хакатон – конкурс ідей молодіжних проектів «Моє креативне місто»

Де?      Креативний простір твого міста

Чому? Під час хакатону активна молодь міста запропонує реальні проекти для модернізації міста у ще більш європейське, конкурентоздатне та привабливе до інвестицій. Один проект, який наприкінці заходу шляхом голосування всіх учасників набере найбільшу кількість голосів, буде інформаційно підтриманий Представництвом ЄС. Хакатон має на меті показати мешканцям міста приклади успіху, а також дати розуміння того, що європейська інтеграція є можливою на рівні індивідуальних історій людей, компаній, організацій тощо.

Що?    Публічні дебати на тему «Чим Україна може надихнути Європу? Чим Україна може збагатити Європу?»

Де?      Центральна площа твого міста

Чому? Відкрита вулична дискусія збере разом представників влади, бізнесменів, громадських активістів та експертів різного фаху, з якими може поспілкуватись кожен охочий та поставити свої запитання щодо модернізації життя в Україні та покращення життя в конкретному місті.

Що?    Ярмарок проектів ЄС

Де?      Креативний простір твого міста

Чому? На ярмарку проектів відбудеться презентація грантів, можливостей для розвитку міста і області, які реалізовують регіональні, національні організації, фонди. Ярмарок має на меті розповісти мешканцям міст про конкретні проекти та можливості для розвитку регіону.

Щоб долучитися до Ярмарки проектів ЄС, будь ласка, пройдіть коротку реєстрацію: 13 травня у Краматорську, 15 травня в Одесі, 18 травня у Дніпропетровську.

Що?    Спортивно-масовий захід «(Velo) Run to Europe»

Де?      Головна вулиця твого міста

Чому? Під час заходу всі охочі разом проїдуть на велосипедах чи пробіжать головними вулицями свого міста та продемонструють, що Україна – це не тільки європейський інтелект та розвиток, а й європейський спосіб життя, який підтримує здоров’я та збереження довкілля.

Слідкуйте за новинами свого міста та Представництва ЄС для отримання детальнішої інформації про заплановані заходи у своєму місті в рамках святкування Днів Європи в Україні 2015.