Експерт: реформа юстиції привабить інвесторів до України

Вже понад рік експерти проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції» допомагають Україні розробити Стратегію реформ сектору юстиції на 2015-2019 рр.

Віргіліус Валанчюс, керівник проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції»
Віргіліус Валанчюс, керівник проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції»

Від цих важливих реформ значною мірою залежить прихід на український ринок нових іноземних інвестицій, а відтак – нові робочі місця та добробут мільйонів українців. Детальніше про те, що на практиці означатиме втілення нової Стратегії розвитку судової системи – наша розмова із Віргіліусом Валанчюсом, керівником проекту.

 

Ваш проект працює в Україні уже майже рік. Яка, на ваш погляд, основна проблема української юстиції, і що має бути вирішена першочергово?

Основною проблемою на сьогодні ми вважаємо відсутність довіри населення до інституцій, що становлять сферу юстиції в Україні. Ця проблема заважає їм рухатися вперед. Тому в новій Стратегії реформ сектору юстиції в України буде представлено кроки, спрямовані на відновлення довіри до судової системи, прокуратури, адвокатури та правоохоронних органів.

Ще одна проблема – відсутність системного підходу до реформування сфери юстиції в Україні. Ми зіткнулися з відсутністю координації та взаємодіями між інституціями, які представляють сферу юстиції. Зараз ми намагаємося допомогти консолідувати не тільки роботу українських відомств в цьому напрямку, але і зусилля всіх міжнародних донорів, які сприяють реформуванню сфери юстиції в Україні.

 

Нещодавно було презентовано Стратегію судового розвитку України. До її розробки був залучений і ваш проект. Які реформи передбачає ця стратегія? Чи почала Україна їх втілювати?

Справді, однією з головних цілей нашого проекту є допомога національним структурам в розробці Стратегії розвитку судової системи України. Ця робота має на меті допомогти в реформуванні судової системи, прокуратури, правоохоронних органів та адвокатури.

За підсумками останнього З’їзду суддів України, Раді Суддів було доручено розробити стратегію реформування судової системи. З цією метою вже створено робочу групу, до якої входять не тільки представники суддівського корпусу, але й Міністерства юстиції, Генпрокуратури, інших відомств, і що найважливіше, громадянського суспільства. Між іншим, представники громадянського суспільства роблять вагомий внесок у розробку стратегії.

Тут ми активно співпрацюємо з Центром політико-правових реформ. Результати роботи над Стратегією судового розвитку України, як і інших профільних робочих груп, буде презентовано Координаційній раді з реформ сфери юстиції при Адміністрації Президента України в жовтні цього року. А презентований план реформування судової системи та інших структур стане частиною основної стратегії реформ сфери юстиції на 2015-2019, яку планують розробити до кінця 2014 року.

 

Які зміни від реалізації вашого проекту відчують пересічні українці?

Майбутня стратегія реформ сектора юстиції послужить дорожньою картою для законодавчої і виконавчої влади. Вони керуватимуться стратегією для підвищення ефективності сектора, його транспарентності та ефективної боротьби з корупцією. Це основні цілі, на досягненні яких зосереджений наш проект, фінансований ЄС. Цього очікують громадяни країни. Це потрібно для досягнення європейських стандартів, до яких прагне Україна.

Для успішного втілення стратегії усіма гілкам влади потрібно буде виконати велику домашню роботу. Ще раз повторюся – потрібні злагоджені зусилля всіх гілок влади, оскільки реалізація стратегії вимагатиме прийняття нових законів і внесення конституційних змін для наближення сфери юстиції України до європейських стандартів.

Ми, зі свого боку, будемо сприяти та підтримувати координацію та стійкий  розвиток усіх секторів, що представляють сферу юстиції, – це судова система, прокуратура, правоохоронні органи і адвокатура.

Основні цілі вашого проекту збігаються із гаслами Євромайдану. Ці зміни довгоочікувані в суспільстві. Чи бачите ви позитивну динаміку в останні місяці? Чи можете назвати приклади важливих змін?

Давайте будемо відверті – реформи в сфері юстиції не робляться за один день. Тим більше, що їх результати неможливо відчути відразу. Як я вже раніше зазначав, для цього потрібні певні зміни в законодавстві і Конституції країни. І ми розуміємо, що цей процес вимагає часу.

Виконавча і законодавча гілки влади є складним механізмом, де стикаються протилежні думки та інтереси. Тому одне із завдань проекту – дозволити всім учасникам процесу бути почутими. З самого початку ми активно залучали всіх представників сфери юстиції, щоб вони могли озвучити своє бачення майбутніх реформ. Європейські експерти допомагають їм у роботі, представляючи кращі європейські практики та приклади.

Ми бачимо, що приклади країн Східної Європи, які як і Україна багато років тому пройшли через досвід авторитарного правління, більш зрозумілі нашим українським партнерам.

Хочу відзначити позитивну тенденцію – всі представники сфери юстиції в Україні усвідомлюють необхідність змін. Я особисто бачу позитивне ставлення з боку керівництва Верховного суду, Ради Суддів України. За допомогою нашого проекту та інших донорів вони намагаються вийти на оптимальний шлях розвитку сектора, який дозволить Україні наблизиться до європейських цінностей.

Чи передбачає ваш проект адаптацію законодавство України до стандартів ЄС?

Основна мета нашого проекту – створити сферу юстиції в Україні, роботою якої буде ґрунтуватися виключно на верховенстві права. А це, в свою чергу, – один з основних принципів Європейського Союзу.

Тому ми очікуємо, що весь сектор юстиції в Україні буде захищати права і свободи всіх її громадян. Реформована система юстиції також допоможе Україні стати більш привабливою для так необхідних сьогодні іноземних інвестицій.

Потрібно розуміти, що ратифікація Угоди про Асоціацію з ЄС сама по собі не залучить інвестиції. Інвестори, за яких сьогодні активно змагаються як розвинені країни, так і країни, що розвиваються, ретельно аналізують інвестиційний клімат, перед тим, як вкладати капітал. Одна зі складових бізнес клімату – ефективність, прозорість і передбачуваність сектора юстиції.

Які країни ЄС найближче до України за аналогічними проблем у сфері правосуддя (станом на зараз або раніше)?

Оскільки Україна разом з країнами Східної Європи була частиною однієї системи більш 20 років тому, в цьому плані дуже близьким, серед інших країн, можна назвати досвід Польщі та Литви. Обидві країни проходили через непростий період реформ ще в 90-х роках. Як бачите, реформи привели до того, що і Польща, і Литва на сьогодні є гідними членами ЄС.

Однак мова не йде про те, щоб в точності копіювати модель реформування сфери юстиції однієї з озвучених країн. Саме тому в рамках проекту «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» ми збираємо досвід і кращі порівняльні приклади Франції, Німеччини та інших країн ЄС, на основі яких ключові експерти проекту і допоможуть розробити оптимальну модель для України.

Контекст

Проект «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні»(8,6 мільйонів євро) передбачає залучення експертів із держав-членів ЄС (Німеччини, Франції, Литви та Польщі) та триватиме приблизно 3,5 роки. Проект згуртовує усіх залучених у сферу юстиції України задля того, щоб допомогти виробити комплексну стратегію реформ відповідно до демократичних принципів та кращих практик ЄС. Налагодження тісної співпраці між правовими та судовими інституціями, посилена підтримкою українського уряду, сприятиме ефективному втіленню нової стратегії.