Українська залізниця може стати сучаснішою – завдяки проекту ЄС

Модернізація залізничних перевезень є одним із пріоритетів транспортної співпраці між Україною та Європейським Союзом.

Ян Томбінські, Голова Представництва ЄС в Україні
Ян Томбінські, Голова Представництва ЄС в Україні

Про це говорили на відкритті нового Twinning-проекту, спрямованого на підвищення ефективності роботи залізничного транспорту в Україні. Проект буде втілюватися консорціумом з українських, іспанських та польських профільних відомств. Його було представлено громадськості 26 листопада 2013 року в Києві.

Говорячи про специфіку сектору, Ян Томбінські, Голова Представництва ЄС в Україні, наголосив на потребі розвитку функціональної сумісності залізничної інфраструктури України та її західних сусідів. Крім цього, Порядок денний асоціації Україна – ЄС передбачає поступову адаптацію українського транспортного законодавства з відповідними нормами і стандартами, що існують в Євросоюзі, – наголосив посадовець.

DSC_0136Томбінські також звернув увагу на потребу відкрити ринок залізничних перевезень для конкуренції, а також унеможливити транссекторні субсидії між вантажними та пасажирськими перевезеннями. Це, за його словами, є однією із вимог СОТ. «Впродовж наступних років ЄС інвестуватиме 28 млрд. євро в залізничну інфраструктуру своїх держав-членів», – нагадав посол, ілюструючи важливість сектору для економіки Євросоюзу. Україні ж Європейський інвестиційний банк уже надав від 2007 року близько 700 млн. євро для реалізації проектів в транспортному секторі держави. «Без проведення необхідних реформ надані гроші будуть витрачені даремно», – додав Голова Представництва ЄС.

Херардо Анхель Бугайо Оттоне, посол Іспанії в Україні, підкреслив співмірність транспортних викликів, що колись стояли перед Мадридом, а зараз – перед Києвом. «Як і в Україні, залізничний транспорт посідає ключове місце в транспортному секторі Іспанії», – зазначив посол. За його словами, іспанська мережа швидкісних поїздів вважається однією з кращих в Європі.

Представник посольства Польщі Славомір Матушак детальніше зупинився на безпосередніх завданнях Twinning-проекту. Він наголосив, що експерти проекту будуть надавати рекомендації під час розробки профільного законодавства та програми секторального розвитку. В сфері зацікавленості Twinning-проекту будуть також питання тарифів, технічних норм та безпеки транспортного перевезення, – підсумував він.

 

Контекст

Проект «Надання інституційної підтримки Міністерству інфраструктури України з питань підвищення ефективності роботи та конкурентоспроможності залізничного транспорту в Україні» спрямований на підтримку модернізації української залізниці. Бюджет проекту – 1,8 мільйонів євро.

Загалом робочий план проектів Twinning станом на листопад 2013 року налічує 61 проект, з яких 26 ініціатив завершено, 35 – перебувають на різних стадіях підготовки та реалізації.

Міністерство інфраструктури України виступає бенефіціаром шести проектів Twinning, з яких три завершено, два – на стадії реалізації, один – на стадії підготовки детального технічного завдання.