6-а сесія «EU Study Days»: дивіться лекції онлайн

20 листопада у Львові розпочнеться 6-а сесія EU Study Days. Деякі лекції можна буде дивитися онлайн. 

1374249_222588117906962_173438915_nШоста сесія EU Study Days (проекту Представництва ЄС в Україні) пройде у Львові з 20 по 24 листопада 2013 року. Вона  об’єднає 40 студентів та випускників українських ВНЗ із західної, північної та центральної України, відібраних за підсумками відкритого конкурсу. Учасники Школи послухають лекції з актуальних питань взаємин між Україною та Європейським Союзом. Перед слухачами виступатимуть посадовці та експерти Представництва Європейського Союзу в Україні, офіційні представники МЗС України, а також визнані українські експерти з європейської тематики. Тематика Школи охопить політичний, економічний, енергетичний, візовий та юридичний аспекти взаємин між Києвом та Брюсселем. Окремим акцентом події буде обговорення розвитку двосторонніх взаємин після вільнюського саміту Східного Партнерства.

Школа відбудеться у готелі «Соната» (вул. Морозна,14 ), велика конференц-зала, з 20 до 24 листопада.

Онлайн-трансляція лекцій Школи

Одна з лекцій Школи буде транслюватися онлайн, що дозволить долучитись до Школи всім охочим. За трансляцією можна буде слідкувати на блозі проекту (http://eustudydays.blogspot.com/): 

Четвер, 21 листопада, 10:00 – 12:00: олнайн-трансляція лекції Ніколаса Берджа, керівника торгово-економічного відділу Представництва ЄС в Україні, про створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

NB. Лекція транслюватиметься англійською мовою без перекладу.

Трансляція лекції також пройде в Інформаційному центрі ЄС у Тернополі, що знаходиться в приміщенні Тернопільського національного економічного університету (вул. Львівська, 11, корпус 1, бібліотека). Одразу по завершенню лекції Ніколаса Берджа, з 12:00 до 13:00 відбудеться трансляція запису лекції Мартіна Дея, заступника посла Великобританії в Україні, про переваги та виклики Угоди про Асоціацію між ЄС та Україною.   

Контактні дані Інформаційного центру: тел.: (0352) 47-50-63, контактна особа: Васильків Олена В’ячеславівна.

Крім того, низка інших ключових лекцій Школи будуть записані на відео та потім викладені у відкритий доступ. Низка лекцій попередніх сесій Школи вже доступні онлайн.

Більше про Школу європейських студій та про її попередні сесії можна дізнатись на веб-сайті Школи: http://eustudydays.com/, а також в соціальних мережах Фейсбук: https://www.facebook.com/EUStudyDays та Вконтакте:  http://vk.com/eustudydays

Докладнішу інформацію можна отримати від команди Школи європейських студій в Україні (EU Study Days in Ukraine): eustudydays@gmail.comТелефон: 097 321 47 30. 

EU Study Days є проектом Представництва Європейського Союзу в Україні. Він втілюється Українським освітнім центром реформ (УОЦР).