Новий Шовковий шлях: Україна стає транспортним мостом між Європою та Азією

Україна поступово стає важливою ланкою нового «Шовкового шляху» ХХІ століття – транспортної артерії між Європейським Союзом та Китаєм. Але для поліпшення цього сполучення потрібні нові технологічні рішення, вважають експерти.

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Представники транспортних структур України, Євросоюзу та кількох пострадянських країн зібралися в Одесі 15-16 жовтня. На спеціальній транспортній конференції вони прагнули знайти вузькі місця, котрі заважають здійснювати ефективний та вигідний для всіх обмін товарами на магістралях, що проходять їхньою територією.

Представник Міністерства інфраструктури України Микола Снітко зауважив, що бар’єри на українських ділянках транснаціональних магістралей мають переважно технологічний характер. Саме відсутністю відповідних технологій він пояснив затримки товарів в українських портах та на залізничних пунктах пропуску.

“Залізничну” проблему, на думку урядовця, мала б вирішити технологія розсувних колісних пар. Вона дозволила б не втрачати час на кордоні між Україною та Польщею, котрі мають різні стандарти залізничної колії.

Вальтер Треттон, керівник відділу транспорту, енергетики та довкілля Представництва ЄС в Україні

В українських портах, де автівкам через митний догляд часом доводиться затримуватися більше, ніж на 15 годин, ситуацію поліпшити мав би електронний документообіг, котрий прискорив би усі дозвільні процедури та звів би нанівець можливі зловживання.

У цьому напрямку за останні кілька років Україна зробила буквально прорив. Про нього розповідає Василь Зубков, представник компанії “Пласке”, котра бере участь у пілотних проектах щодо електронного документообігу вже 4 роки. За його словами, запроваджений в Одеському порту проект “Єдине вікно” випереджає аналогічні західні розробки: “Євросоюз у себе такі системи тільки збирається запроваджувати”.

Те, що в запроваджені нових транспортних технологій Україна – не новачок, визнав і керівник відділу транспорту, енергетики та довкілля Представництва ЄС в Україні Вальтер Треттон: “За останні два роки ситуація на ринку суттєво поліпшилася, однак конференція демонструє, що багато ще належить зробити – і тому ми тут”.

Нерозв’язаною залишається проблема високих портових зборів в українських гаванях, і ця проблема може бути вирішена тільки адміністративним шляхом – через відповідне рішення українського уряду. Чимало ще належить зробити в напрямку гармонізації транспортних стандартів України і ЄС – у цій справі Євросоюз вже зараз надає технічну допомогу в рамках програми з бюджетом у 22 млн. євро, планує надавати її й надалі. Ймовірну Угоду про Асоціацію між Україною та ЄС пан Треттон вважає “критично важливим моментом” для взаємин між сторонами і сподівається на “новий імпульс” для них.

P008295008HУ географічному сенсі головним на зустрічі виглядав напрямок транспортного коридору TRACECA (TRANSPORT CORRIDOR EUROPE CAUCAUS ASIA – транспортний коридор Європа – Кавказ – Азія), котрий називають  «Великим Шовковим шляхом XXI сторіччя». У центрі уваги був напрям, що має поєднати розвинуту економіку Євросоюзу з уже потужною і найбільш динамічною економікою Китаю.

Вальтер Треттон у розмові з нашим кореспондентом підкреслив, що Україна має “дуже важливу географічну позицію і є мостом до країн Центральної Азії”. Однак представник ЄС не вважає, що Україні відведена роль лише сполучної ланки між сильними економіками Заходу та Сходу. Співпраця Україна ЄС буде комплексною і не вичерпуватиметься однією тільки транспортною сферою, вважає він.

Контекст

Міжнародна транспортна конференції “Тенденції транспортної галузі: розвиток інфраструктури та мультимодальні перевезення” відбулася в Одесі 15 та 16 жовтня. Її мета полягала в обговоренні шлях поліпшення міжнародного транспортного сполучення між Європою та Азією, зокрема територією України.

Іван Шевчук, Одеса, спеціально для Новин співпраці Україна-ЄС