Де Гухт: ми пришвидшимо попереднє застосування Угоди про асоціацію

1-2 жовтня Україну відвідав Карел Де Гухт – Європейський Комісар з торгівлі. Під час своїх зустрічей з українськими посадовцями він обговорив торгівельні та економічні аспекти майбутньої Угоди про асоціацію, зокрема поступ до її можливого підписання на Саміті Східного партнерства у Вільнюсі.

Під час брифінгу в Представництві Європейського Союзу в Україні він зупинився на таких ключових моментах:

Gucht
Карел Де Гухт, Європейський Комісар з торгівлі

Про вибір між зоною вільної торгівлі з ЄС та митним союзом з Росією. Це вибір моделі. Або ви ув’язнюєте себе в митному союзі, захищаючи себе високими тарифами, і намагається жити в такій чудесній ізоляції – або ви стаєте на шлях глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі з ЄС (ГВЗВТ), знижуючи тарифи та наближаючи норми та правила.

Про попереднє застосування Угоди про асоціацію. Дуже важливо, щоб після можливого підписання [Угоди про асоціацію у Вільнюсі] ми могли би вийти на те, що ми називаємо «попереднім застосуванням» Угоди, зокрема розділів про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі між ЄС та Україною. Це означає, що весь відповідний зміст розділів про зону вільної торгівлі втілюватиметься в життя перед тим, як Угоду ратифікують держави-члени ЄС. Дуже важливо, щоб це відбулося якнайшвидше, сподіваюся – на початку наступного року.

Україна може розраховувати на те, що майже 100% положень про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі будуть попередньо застосовані. Дуже мала частка цих норм не підпадатимуть під попереднє застосування – менше 1% частини положень про ГВЗВТ.

IMG_4401Про економічні критерії для підписання Угоди про асоціацію. Рада Міністрів ЄС вказала на низку економічних критеріїв. Тому, аби підписати Угоду, Україна має відповідати не лише політичним умовам, але й економічним очікуванням. І згоди ми маємо дійти перед Вільнюсом.

Ці очікування пов’язані з проблемами, які стосуються [рішень щодо] утилізаційного збору [на імпортовані автомобілі], захисних заходів щодо автомобілів, імпорту коксу, вимог щодо місцевої частки в виробництві енергії з відновлювальних джерел та перегляду багатосторонніх тарифних зобов’язань в рамках СОТ. Вони також стосуються дій України щодо поліпшення бізнесового клімату.

Ми досягли домовленості, що Уряд України до кінця жовтня поінформує ЄС про свої пропозиції щодо усунення цих проблем.

Про бізнесовий клімат в Україні. Вчора ввечері ми спілкувалися з бізнесовими колами, з усіма важливими бізнесовими асоціаціями. Їхній меседж був чіткий: бізнесовий клімат в Україні погіршується. Він стає менш передбачуваним. Україна має зробити все необхідне для його поліпшення.

Про утилізаційний збір на автомобілі. Україна вільна у своїх рішеннях щодо запровадження чи незапровадження утилізаційного збору на автомобілі. Але такі рішення не можуть бути дискримінаційними. Сьогодні запровадження збору стосується тільки імпортованих машин. І це суперечить правилам СОТ. Ми хотіли би, аби такі заходи не вживалися.

IMG_4442Про тиск Росії на Україну та про відповідь ЄС на цей тиск. Ви перебуваєте під тиском Росії – і ви тут не одні. Литовський експорт до Росії, наприклад, стоїть зараз на кордоні. ЄС звернеться щодо цієї справи до СОТ. Крім того, Європейський Союз готовий у СОТ захищати і Україну щодо цих питань, адже це [торговий тиск з боку Росії], без сумніву, цілком суперечить правилам СОТ.

По-друге, у лютому ми погодили спеціальний пакет допомоги у розмірі 610 мільйонів євро, що буде наданий Україні після відповідної угоди з Міжнародним валютним фондом.

По-третє, найкращим рішенням є якнайшвидший вихід на попереднє застосування Угоди про асоціацію. В цьому разі Угода працюватиме, а це буде правильним сигналом для росіян. Тому ми якнайшвидше прискоримо кроки до попереднього застосування Угоди.

Теоретично, ми також могли би запровадити так звані «автономні торгівельні преференції» для України. Але ця процедура займе набагато більше часу, ніж попереднє застосування. По-перше, має бути санкція з боку СОТ – але й не певен, чи Росія підтримає такі дії. Тож технічно це не має сенсу: набагато краще швидко рухатися до Угоди про асоціацію як такої.