5-а сесія освітнього проекту «EU Study Days»: дивіться трансляцію лекцій онлайн

5 жовтня в Дніпропетровську розпочнеться 5-а сесія Школи європейських студій в Україні (EU Study Days). Школа є проектом Представництва ЄС в Україні. Ініціатива прагне дати українським студентам та випускникам університетів глибші та ширші знання про основні риси нинішнього Європейського Союзу та стосунки між Україною та ЄС.

8670379375_d2e471b8c4

П’ята сесія Школи європейських студій EU Study Days пройде в Дніпропетровську з 5 по 9 жовтня 2013 року. Вона  об’єднає 40 студентів та випускників українських ВНЗ зі східної України, відібраних за підсумками відкритого конкурсу. Учасники Школи послухають лекції з актуальних питань взаємин між Україною та Європейським Союзом. Перед слухачами виступатимуть посадовці та експерти Представництва Європейського Союзу в Україні та його держав-членів, а також визнані українські експерти з європейської тематики. Тематика Школи охопить політичний, економічний, енергетичний, візовий та юридичний аспекти взаємин між Києвом та Брюсселем. Окремим акцентом події буде підготовка до підписання Угоди про асоціацію між ЄС та Україною.

 Паралельно з лекціями Школи, 7 жовтня в Дніпропетровську відбудеться інтелектуальна гра «Європейський Союз: Що? Де? Коли?». Подія відбудеться в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС в Україні «Будуймо Європу в Україні».

 Школа відбудеться у готелі «Дніпропетровськ» (набережна  Леніна, 33), велика конференц-зала, з 5 до 9 жовтня. Інтелектуальна гра «Європейський Союз: Що? Де? Коли?» відбудеться 7 жовтня з 11.00 до 13.00.

Онлайн-трансляція лекцій Школи

 Окремі лекції Школи будуть транслюватися онлайн, що дозволить долучитись до Школи всім охочим. За трансляцією можна буде слідкувати на блозі проекту (http://eustudydays.blogspot.com/). Нижче ви знайдете попередню програму онлайн-трансляції лекцій:

Субота, 5 жовтня, 16:00-17:00: лекція Мартіна Дея, заступника посла Великобританії в Україні, про переваги та виклики Угоди про Асоціацію між ЄС та Україною.

Неділя, 6 жовтня, 10:00 – 11:00: лекція Хольгера Роммена, керівника відділу контрактів і фінансів Представництва ЄС в Україні, про програми підтримки Європейського Союзу Україні

Неділя, 6 жовтня, 14.00-15.00: лекція Жоселіна Гіттона, Менеджера торгівельних взаємин Представництва ЄС в Україні, про відповідь ЄС на виклики світової фінансовою кризи.

Середа, 9 жовтня, 10:00 – 11:00: лекція Ірини Сушко, керівника НУО «Європа без бар’єрів», про візові відносини між ЄС та Україною, зокрема прогрес України до безвізового режиму з ЄС.

Після лекції Ірини Сушко, у середу, з 11.00 до 14.00, на сайті eustudydays.blogspot.com буде транслюватися повтор лекцій Мартіна Дея, Хольгера Роммена та Жоселіна Гіттона.

NB. Всі лекції, окрім виступу Ірини Сушко, будуть транслюватись англійською мовою без перекладу.

Трансляція лекцій також пройде в Інформаційному центрі ЄС у Харкові, що знаходиться в приміщенні Харківського національного економічного університету (пр. Леніна 9а, науково-бібліотечний корпус, ауд. 309). Лекції Мартіна Дея, Хольгера Роммена, Жоселіна Гіттона та Ірини Сушко транслюватимуться в середу, 9 жовтня, 10:00 – 14:00. Контактні дані Інформаційного центру: тел.: (057) 702-07-19, контактна особа: Кізієва Любов Іванівна.

 Докладнішу інформацію можна отримати від команди Школи європейських студій в Україні (EU Study Days in Ukraine) eustudydays@gmail.com, Телефон: 097 321 47 30. Більше про Школу європейських студій та про її попередні сесії можна дізнатись на веб-сайті Школи: http://eustudydays.com/, а також в соціальній мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/EUStudyDays

 EU Study Days є проектом Представництва Європейського Союзу в Україні. Він втілюється Українським освітнім центром реформ (УОЦР).