Знову до роботи: як сумістити народження дитини з кар’єрою?

Лише половина українців знають про своє право на відпустку по догляду за дитиною. Майже 15% жінок скаржаться на те, що їх змушували звільнитися з роботи через вагітність, народження дитини або часті лікарняні відпустки, пов’язані з хворобою дитини.

«Реінтеграція матерів і батьків у професійну діяльність є справжньою проблемою в Україні», - говорить Світлана Толстоухова, Президент «Ліги соціальних працівників України».
«Реінтеграція матерів і батьків у професійну діяльність є справжньою проблемою в Україні», – говорить Світлана Толстоухова, Президент «Ліги соціальних працівників України».

Такими є головні результати трьох досліджень, проведених неурядовою організацією «Ліга соціальних працівників України» у рамках проекту ЄС «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійної діяльності після відпустки по догляду за дитиною». Результати були оприлюднені під час спеціальної прес-конференції, що відбулася у Києві 30 вересня.

Ця ініціатива проаналізувала міжнародний досвід повернення батьків після декретної відпустки та проблеми, з якими стикаються в цій сфері українці. Висновок досить чіткий: «реінтеграція матерів і батьків у професійну діяльність є справжньою проблемою в Україні», – говорить Світлана Толстоухова, Президент «Ліги соціальних працівників України».

Більшість українців, перебуваючи у скрутних фінансових умовах, мало обізнані з трудовим законодавством країни. Згідно із дослідженнями, 49,4% українських громадян не знають про своє право на повернення до роботи після відпустки у зв’язку із вагітністю і пологами. 29,1% жінок зазначають, що зіштовхувалися з відмовою у прийнятті на роботу з причин можливого народження дитини. Водночас 7,9% жінок отримували відмови у поверненні на роботу після декретної відпустки.

Толстоухова додає, що за результатами досліджень буде підготовлено рекомендації до українських роботодавців, органів державної та місцевої влади, а також інших зацікавлених сторін. Їхня мета – створити практичні моделі реінтеграції батьків до професійної діяльності після відпустки по догляду за дитиною.

На переконання Сергія Полюка, Координатора секторів охорони здоров’я та соціального захисту Представництва ЄС в Україні, створення такої моделі має багато переваг для України. Особливо йдеться про наближення країни до норм і стандартів ЄС.

Справді, для Євросоюзу питання ґендерної рівності не є порожнім звуком. Вони є «частиною Угоди про асоціацію між ЄС та Україною», – нагадує Полюк. Саме тому за останні п’ять років Брюссель профінансував впровадження проектів в Україні, пов’язаних із відпусткою по догляду за дитиною, на загальну суму 16 млн. євро, додає він.

Контекст

Загальна мета проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійної діяльності після відпустки по догляду за дитиною» – створити належні умови для успішного повернення батьків і матерів до роботи після відпустки по догляду за дитиною. Для досягнення цієї мети у рамках проекту передбачається створення всеохопної моделі реінтеграції батьків до професійного життя, яку буде випробувано на підприємствах і установах у п’яти регіонах України. Проект впроваджується неурядовою організацією «Ліга соціальних працівників України» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Він триватиме три роки – з грудня 2012 року по грудень 2015 року.

Детальнішу інформацію можна знайти за такою адресою: http://znovudoroboty.org.ua/en/.