Довідник про фінансову підтримку з боку ЄС для країн-сусідів

handbook_picНа початку березня було представлено довідник «Фінансування Європейського Союзу для регіону Європейського сусідства та Росії». Його мета – продемонструвати, як діють конкретні механізми фінансування ініціатив, що реалізуються у країнах-сусідах, хто цим займається та де про це можна дізнатися більше.

У довіднику міститься, зокрема, інформація, що стосується інструментів фінансування, шляхів виділення коштів, грантової допомоги, бюджетної підтримки, транскордонної співпраці тощо. До уваги читачів пропонується огляд механізмів підтримки урядів країн-сусідів у проведенні реформ.

Також у довіднику згадуються кредитні інституції (зокрема, Європейський інвестиційний банк) та перераховуються деякі чинні проекти, які фінансуються ЄС. Окрім того, цей випуск містить глосарій термінів, що найчастіше використовуються у сфері фінансування ЄС.

Цей довідник є найсвіжішим виданням із серії, що готується Інформаційним центром Європейського сусідства. До попередніх видань, зокрема, належать такі: «Довідник фотографа» (2012) і «Довідник журналіста» (2012).

Довідник доступний англійською, французькою, арабською та російською мовами.

Його англійську версію можна завантажити за цим посиланням ; російську – за цим посиланням .

Більше інформації:
Ця новина на сайті ENPI-Info