Школа європейських студій запрошує на свою першу сесію

Кінцева дата подання документів - 20 січня
Кінцева дата подання документів – 20 січня

Перша сесія Школи європейських студій в Україні (EU Study Days) відбудеться 6-10 березня 2013 рокув Києві. Школа є першим подібним проектом Представництва ЄС в Україні; вона реалізується спільно з Українським освітнім центром реформ.

«Школа дасть унікальну можливість студентам та випускникам українських університетів дістати нові знання від провідних експертів з ЄС та з України», – говорить Ірина Мовчан, керівник проекту та директор Українського освітнього центру реформ. Вона додає, що ініціатива «відкриє молодим людям з України нове бачення нинішнього ЄС та відносин між ЄС та Україною: від політики до енергетики, від ґендерних питань до віз, від економіки до освіти».

Учасники першого п’ятиденного етапу матимуть нагоду прослухати лекції від провідних фахівців у сфері відносин Україна-ЄС. Зокрема, про найважливіші аспекти відносин України-ЄС розповідатимуть Ендрю Вілсон, старший науковий співробітник Європейської ради із зовнішніх відносин (Лондон), Кристіан Егенхофер, експерт Центру дослідження європейської політики та професор Коледжу Європи (Брюссель), Андрій Веселовський, Представник України в ЄС (2008-2010 рр.), Михайло Гончар, директор енергетичних програм Центру «Номос», Валерій Чалий, заступник генерального директора Центру Разумкова, Олександр Сушко, науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, Тамара Марценюк, доцентка Києво-Могилянської академії та експертка з гендерних питань.

Школа також дасть можливість її учасникам поспілкуватися з посадовцями Представництва Європейського Союзу і депутатами Європейського Парламенту.

«Школа європейських студій не буде одноразовою подією; вона включатиме цілу серію сесій, що залучатиме якнайбільше молодих людей з усієї України», – продовжує Мовчан. Вона також додає, що ініціатива допоможе «створити мережу проєвропейських студентів та молодих дослідників в Україні»,

Участь у Школі є безкоштовною, але учасників відбиратимуть на конкурсній основі. Для участі у конкурсі потрібно надіслати заповнену анкету та своє резюме. Докладнішу інформацію про умови участі, а також формуляр анкети можна знайти на сайті Школи: http://eustudydays.com/application/

Кінцева дата подання документів – 20 січня 2013 року.

Контактна особа:

Ірина Мовчан, Український освітній центр реформ, imovchan@cure.org.ua

Докладнішу інформацію можна дістати у координаційної групи проекту:
email: eustudydays@gmail.com,
тел.: 097 321 47 30,

або на сайті школи: www.eustudydays.com

чи на її Facebook-сторінці: http://www.facebook.com/EUStudyDays

Проект здійснюється за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні