East Invest запрошує до участі у семінарах для бізнесу

East Invest logoПроект East Invest оголошує прийом заявок на участь у «Академії лобіювання». Заняття проходитимуть 19-22 лютого у Брюсселі.

Академія складатиметься з серії курсів, спрямованих на зміцнення адвокаційних та репрезентаційних навичок організацій з підтримки бізнесу. Курси проводитимуть досвідчені керівники Східного альянсу з країн ЄС, а також місцеві експерти.

Учасники академії навчаться стратегіям та інструментам лобіювання, стосункам з медіа та комунікаційній роботі. Крім того, буде обговорено потенційну роль організацій з підтримки бізнесу у створенні глибокої та всеохопної зони вільної торгівлі.

Також учасники матимуть можливість відвідати Європарламент. Там вони зможуть ознайомитися з роботою Euronest (Парламентської асамблеї Східного партнерства).

У заняттях Академії лобіювання зможуть взяти участь 25 провідних спеціалістів з організацій з підтримки бізнесу. Спеціалісти мають представляти країни-учасниці Східного партнерства (Азербайджан, Білорусь, Вірменію, Грузію, Молдову та Україну).

Усі охочі запрошуються до заповнення заявки на участь (її можна завантажити тут). Її слід надіслати на адресу: tikhonova@eurochambres.eu з копією на адресу координаційного центру відповідної країни (для України – це: lkv-dpi@ucci.org.ua).

Останній термін подачі заявок – 20 січня.

Нагадаємо, що East Invest – це регіональний інвестиційний проект, покликаний розвивати економіку регіону Східного партнерства. Його фінансування здійснюється Європейським Союзом.

Головна мета ініціативи –  підтримка економічного розвитку та поліпшення умов діяльності малих та середніх підприємств країн-учасниць Східного партнерства. Також цей проект націлений на налагодження зв’язків між державними та приватними організаціями ЄС та регіону Східного партнерства.

Більше інформації:

Ця новина на сайті ENPI-Info

Детальніша інформація про умови відбору та участі в академії

Веб-сайт проекту East Invest