Цикл семінарів від програми «Культура» Східного партнерства

logo3Програма «Культура» Східного партнерства оголошує про прийом заявок на участь у цьогорічному циклі семінарів, присвяченому обміну досвідом у веденні політики у сфері культури.

Учасники семінарів зосередять свою увагу на розробці нових та оцінці чинних стратегій і політик у сфері культури, потрібних для заохочення реформ у цій галузі.

Цільовою аудиторією семінарів є діячі культури, представники влади, державні та приватні культурно-просвітницькі установи, а також представники громадянського суспільства країн-учасниць Східного партнерства.

Загалом, з цієї тематики заплановано провести два цикли семінарів. Перший (прийом заявок на участь у якому вже відкрито) відбудеться у період між квітнем та жовтнем поточного року. Другий заплановано на період між лютим та червнем 2014 року (про початок прийому заявок на участь у цьому циклі семінарів буде оголошено восени 2013 року).

Основними цілями двох циклів семінарів є:

–         Сприяти реформам, модернізації та зміцненню потенціалу організацій країн-партнерів, що працюють у сфері культури; сприяти професіоналізації галузі культури країн Східного партнерства;

–         Зробити внесок у обмін інформацією, досвідом та найкращою практикою між носіями культури на регіональному рівні, зокрема з ЄС;

–         Підтримати налагодження мережі регіональних ініціатив, що домоглися позитивного внеску культури в економічний розвиток, соціальну інтеграцію, розв’язання конфліктів та налагодження міжкультурного діалогу.

Свої заявки надсилайте на адресу: WS2013@euroeastculture.eu. Заявка має складатися із таких документів:

–         заповнена аплікаційна форма та резюме (форми цих документів можна завантажити тут);

–         опис проекту (форму цього документу можна завантажити тут).

Робочими мовами семінарів будуть англійська і російська. Однак документи, які потрібні для участі у семінарах, мають бути заповнені лише англійською мовою.

Останній термін подачі заявок – 31 січня.

З будь-яких питань щодо участі у семінарах можна звертатися до Тетяни Білецької за адресою tetiana.biletska@euroeastculture.eu

Нагадаємо, що мета програми «Культура» Східного партнерства полягає в допомозі країнам-партнерам у проведенні реформи культурної політики, а також у нарощуванні потенціалу та підвищенні професіоналізму культурних діячів. Програма підтримує регіональні ініціативи, які за допомогою культури сприяють економічному розвитку, соціальній інтеграції, розв’язанню конфліктів і налагодженню міжкультурного діалогу. Бюджет Програми – 12 млн. євро.

 

Більше інформації:  

Ця новина на сайті ENPI-Info

Веб-сайт програми «Культура» Східного партнерства

Детальніша інформація про відбору та участі у семінарі